KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618052
nr 1561 8052
William Welsey Manning, åkerlandskap. Signerad. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:27:40
500 kr
600 kr